آمار نهایی داوطلبان دوره‌های کاردانی به کارشناسی اعلام شد/برگزاری آزمون ۱۴ شهریور

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۴۶ هزار داوطلب در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ خبر داد و گفت: آزمون این رشته ها روز جمعه ۱۴ شهریور برگزار خواهد شد.

فاطمه زرین‌آمیزی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب تاکید کرد: با توجه به اعلام اصلاحات و رشته محل‌های جدید در دفترچه راهنمای آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ مهلت جدید ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون این دوره‌ها ساعت ۲۴ روز چهارشنبه چهارم تیر ماه پایان رسید.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: برای آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۹، تعداد ۲۲۶ هزار و ۳۵۶ نفر در ۵ هزار و ۲۷۴ کدرشته محل پذیرفته می شوند.

وی تاکید کرد: تعداد ۷ هزار و ۱۲۷ داوطلب در مهلت مجدد آزمون جدید کاردانی به کارشناسی سال ۹۹ ثبت نام کردند که با در نظر گرفتن آمار ثبت نامی های قبلی، مجموعا تعداد ۴۶ هزار و ۷۰۶ داوطلب در این آزمون ثبت نام کردند.

سخنگوی سازمان سنجش خاطر نشان کرد: در تعداد ۱۶ رشته امتحانی در دوره‌های کاردانی به کارشناسی با آزمون دانشجو پذیرفته می‌شوند و در ۴۶ کدرشته امتحانی این دوره‌ها پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی و معدل دوره کاردانی صورت می‌گیرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بر اساس آخرین تصمیم اتخاذ شده در خصوص آزمون‌ها، آزمون رشته‌های با آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ روز جمعه ۱۴ شهریورماه برگزار می‌شود.

 
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious

مطالب مرتبط

اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©