برخی از رتبه های تک و دو رقمی مدرسان شریف در آزمون دکتری سال 97 (اسفند 96)

امسال نیز بیشترین رتبه های تک و دو رقمی آزمون دکتری از مدرسان شریف بوده اند. در جدول زیر اسامی برخی از رتبه های برتر را مشاهده می نمایید.

جدول زیر در روزهای آتی به روز رسانی و اسامی سایر رتبه های برتر به مرور به آن اضافه خواهد شد.

 

نام نام خانوادگی کد رشته رشته گرایش رتبه بدون سهمیه شهر
سهند کریمی ارپناهی 2304 مهندسی برق قدرت 1 تهران
سید آرمین ظریف کارفرد 2323 مهندسی مکانیک دینامیک ،کنترل و ارتعاشات 1 شیراز
صادق قمصری اصفهانی 2307 مهندسی عمران سازه 1 اصفهان
علی حقانی بایی 2308 مهندسی عمران زلزله 1 تهران
جواد عباسی جندانی 2150 روان شناسی 1 اصفهان
محمد جواد منصوری 2173 حسابداری 1 تهران
سینا قدس 2164 مدیریت صنعتی 1 تهران
مهرداد حسینی محمودی 2155 حقوق جزا و جرم شناسی 1 تهران
علی عبدالله پور 2156 حقوق بین الملل عمومی 1 اردبیل
مهدی فلسفی 2360 مهندسی شیمی 1 بندر ماهشهر
عباس بهمنی 2363 فناوری نانو نانو مواد 1 تهران
کمیل کهنسال سادات محله 2215 شیمی کاربردی 1 تهران
حمید زاهدی 2211 شیمی فیزیک 1 شهربابک
سعید فرضعلی 2115 تربیت بدنی مدیریت ورزشی 1 تهران
امیرحسین جعفری 2116 تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی 1 تهران
محمد فتح اله زاده 2106 ژئومورفولوژی 1 ملایر
مهدی حیدریان 2103 جغرافیای سیاسی 1 ایلام
ثریا روزفراخ 2105 جغرافیا و برنامه ریزی روستایی 1 یاسوج
شهلا حردانی 2405 مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی 1 اهواز
محمد جاویدمهر 2372 مهندسی سیستم های انرژی 1 شیراز
سید سعید احمد پور مقدم 2101 زبان و ادبیات فارسی 2 تهران
ابراهیم آذرشب 2142 مدیریت آموزشی 2 اردبیل
نوید حلیمی 2314 مهندسی عمران حمل ونقل 2 رشت
فاطمه حیدری 2427 مهندسی آب آبیاری و زهکشی 2 اصفهان
امیر خاکی 2339 مهندسی پلیمر پلیمر 2 تهران
محسن طهماسبی 2301 مهندسی برق الکترونیک 2 تهران
علیرضا عرب زاده 2173 حسابداری 2 تهران
فهیمه عمویی 2115 تربیت بدنی مدیریت ورزشی 2 قزوین
میلاد فرجی 2709 بیوشیمی 2 تهران
مجید قدس 2171 مالی 2 سمنان
هادی کربلائی حاجی اوغلی 2155 حقوق جزا و جرم شناسی 2 تهران
مرتضی مقدم 2372 مهندسی سیستم های انرژی 2 تهران
صادق میرمهدی 2322 مهندسی مکانیک مکانیک جامدات 2 بهبهان
سید علی میرسلیمانی 2321 مهندسی مکانیک ساخت و تولید 2 اقلید
ساسان نادری 2119 تربیت بدنی بیومکانیک ورزشی 2 کرمان
ابوطالب بینایی 2363 فناوری نانو نانومواد 2 تهران
مریم وجدی وحید 2169 کارآفرینی، آینده پژوهی و
مدیریت تکنولوژی
2 تهران
محمد حسین عباسی 2314 مهندسی عمران حمل و نقل 3 تهران
سید امیر حسین میرهادی 2173 حسابداری 3 تهران
مژگان اسداللهی 2401 علوم و مهندسی محیط زیست 3 تهران
ملیحه باتجربه 2106 ژئومورفولوژی 3 مشهد
محمدرضا برزگر 2155 حقوق جزا و جرم شناسی 3 تهران
سید محسن بنی هاشمی 2310 مهندسی عمران آب و سازه های هیدرولیکی 3 شهرکرد
زهرا جلیلی 2214 شیمی معدنی 3 سبزوار
امید چراغی 2227 بیو شیمی 3 ارومیه
مسعود درخشان 2305 مهندسی برق کنترل 3 بندر ماهشهر
مهران دستورانی 2145 تکنولوژی آموزشی 3 تربت حیدریه
زهرا روحی دهکردی 2503 شهرسازی 3 تهران
رزان زختاره 2362 مهندسی شیمی بیوتکنولوژی 3 ساری
مهدی سلاح ورزی 2427 علوم و مهندسی آب آبیاری و زهکشی 3 مشهد
امیررضا صادقی کیادهی 2164 مدیریت صنعتی 3 ساری
محمد عصری اقبلاغی 2435 بیوتکنولوژی کشاورزی 3 تهران
محسین قادرمزی 2103 جغرافیای سیاسی 3 کردستان
حسین کج کلاهی 2142 برنامه ریزی درسی 3 بهبهان
احترام نجفیان 2221 زیست شناسی گیاهی سیستماتیک و بوم شناسی 3 اسلام آبادغرب
مهتا نظری 2316 مهندسی عمران محیط زیست 3 تهران
سحر شکوهی راد 2308 مهندسی عمران زلزله 4 قزوین
جواد رضایی 2427 علوم مهندسی آب آبیاری و زهکشی 4 شیراز
مجید ایزانلو 2805 آموزش زبان انگلیسی 4 بجنورد
سیده زینب اطهری 2148 مشاوره 4 بندرعباس
مهران انصاری 2324 مهندسی مکانیک تبدیل انرژی 4 تهران
علی شهیدی 2112 علوم اقتصادی 4 تهران
فرهاد عباسی کبودان 2502 معماری 4 تبریز
سمانه فیاض 2401 علوم و مهندسی محیط زیست 4 تهران
محمد امیر قدوسی 2154 حقوق عمومی 4 تهران
عالیه کامیابی 2231 زیست فناوری میکروبی 4 تهران
ابراهیم محمدجانی 2142 برنامه ریزی درسی 4 شیراز
ابراهیم نظرپور 2310 مهندسی عمران آب و سازه های هیدرولیکی 4 بابلسر
مجید رستمی 2310 مهندسی عمران مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی 5 تهران
رامین بهلولی 2354 مهندسی کامپیوتر نرم افزار و الگوریتم 5 تهران
نادر کربلایی زاده 2311 مهندسی عمران راه و ترابری 5 کاشمر
امیر بصیری 2211 شیمی فیزیک 5 مشهد
سیدسجاد دبیری 2238 فیزیک 5 مشهد
عزیز نجفی 2115 تربیت بدنی مدیریت ورزشی 5 طالش
شبنم دوستی 2162 مدیریت بازرگانی و راهبردی 5 تهران
بهروز رحیمی 2142 برنامه ریزی درسی 5 تهران
لیلا رنجبر 2220 زیست شناسی گیاهی فیزیولوژی 5 اردبیل
فاطمه سادات کهکی 2104 جغرافياو برنامه ريزي شهري 5 ارومیه
علیرضا لرستانی 2304 مهندسی برق قدرت 5 تهران
محمدرضا محمد پور 2324 مهندسی مکانیک تبدیل انرژی 5 تهران
روح الله مفید 2233 ریاضی محض 5 تهران
فرزاد نجفی پور 2117 تربیت بدنی آسیب شناسی ورزشی 5 تهران
عبدالحفیظ عزیزی 1203 شیمی کاربردی 6 چابهار
امیر شیرشاهی 2305 مهندسی برق کنترل 6 تهران
معین فصیحیان 2116 تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی 6 تهران
پگاه نادر پورشاد 2308 مهندسی عمران زلزله 6 تهران
فریبا انصاری مقدم 2145 تکنولوژی آموزشی 6 کردستان
امین بیات 2359 مهندسی مواد و متالوژی 6 تهران
حمیدرضا توحیدوند 2309 مهندسي عمران ژئوتكنیك 6 مراغه
ساسان خادمی 2173 حسابداری 6 شیراز
هدایا سلطانی زاده 2144 روان شناسی تربیتی 6 ساری
محمد علی عباسی 2233 ریاضی محض 6 جهرم
مینا محمدی 2357 مهندسی کامپیوتر شبکه و رایانش 6 مراغه
حامد ناصری 2215 مهندسی عمران مدیریت ساخت 6 تهران
محمدرضا هاتفی 2117 تربیت بدنی آسیب شناسی ورزشی 6 تهران
جمال عبدالملکی 2143 علوم تربیتی مدیریت آموزشی 7 قروه
حامد حيدري فيروز ابادي 2311 مهندسی عمران راه و ترابري 7 يزد
منصوره معینی کربکندی 2163 مدیریت دولتی 7 تهران
سمیرا اسدیان 2171 مالی 7 تهران
فاطمه آقاپور آرانی 2167 مدیریت فناوری اطلاعات 7 قم
مرضیه باوی 2214 شیمی معدنی 7 گناوه
حامد بهجتي 2154 حقوق عمومی 7 يزد
محمد مهدي رياحي مدوار 2313 مهندسی عمران منابع آب 7 يزد
مینا سیفی 2211 شیمی فیزیک 7 تهران
سیدسینا شید موسوی 2307 مهندسی عمران سازه 7 شیراز
جمال عبدالملکی 2143 مدیریت آموزشی 7 قروه
محمدحسین علوی دوست 2164 مدیریت صنعتی 7 بابل
حسین کدخدایان 2215 شیمی کاربردی 7 زنجان
سیده بهناز هاشمی کروئی 2412 علوم و مهندسی صنایع غذایی 7 تهران
نفیسه وارسته خانلری 2220 زیست شناسی گیاهی فیزیولوژی 7 همدان
حانیه یاورزاده 2150 روان شناسی 7 مشهد
حمید رضا ناصر پور 2119 تربیت بدنی بیومکانیک ورزشی 8 کرج
معصومه حسینی بهلولی 2130 فقه و مبانی حقوق اسلامی 8 خواف
الهام خدامرادی 2229 میکروبیولوژی 8 سنندج
شکوفه خردمند 2116 تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی 8 کرج
پروانه روستایی 2220 زیست شناسی گیاهی فیزیولوژی 8 ملایر
محمد امین زاجکانی 2305 مهندسی برق کنترل 8 تهران
مژگان قربانی 2160 علوم سیاسی و روابط بین الملل 8 تهران
محمد مهدی مظلومی شمالی 2162 مدیریت بازرگانی و راهبردی 8 تهران
رسول نیکنام 2412 علوم و مهندسی صنایع غذایی 8 تبریز
نگین همتی 2144 روانشناسی تربیتی 8 شیراز
علی محسنی 2350 مهندسی صنایع 9 کرمانشاه
ابوذر اسمعیلی نسب 2315 مهندسی عمران مدیریت ساخت 9 تهران
سیده فاطمه اکبری کیارودی 2173 حسابداری 9 تهران
محمد امین بهرامی 2324 مهندسی مکانیک تبدیل انرژی 9 تهران
سینا پرهیزکار 2323 مهندسی مکانیک دینامیک کنترل و ارتعاشات 9 تهران
شیوا تنومند 2234 ریاضی کاربردی 9 کرمانشاه
حمید حسن آبادی 2167 مدیریت فناوری اطلاعات 9 تهران
جمشید حسین پناهی 2170 گردشگری 9 تهران
حامد دادخواه آغداش 2220 زیست شناسی گیاهی فیزیولوژی 9 تهران
دانیال رامندی 2223 زیست شناسی جانوری فیزیولوژی 9 مشهد
صدیقه رحیمی 2221 زیست شناسی گیاهی سیستماتیک و بوم شناسی 9 ایذه
سعید رضایی 2116 تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی 9 تهران
رضا صفائیان 2162 مدیریت بازرگانی و راهبردی 9 تهران
مسلم گنجی چرمیهنی 2112 علوم اقتصادی 9 تهران
گلناز مظاهری نژاد فرد 2150 روان شناسی 9 تهران
تیمور اسمعیل زاده 2145 تکنولوژی آموزشی 10 جوانرود
میرداود حسینی 2115 تربیت بدنی مدیریت ورزشی 10 مراغه
مریم حیدری 2229 میکروبیولوژی 10 شهرکرد
امیر خدادای 2169 کارآفرینی، آینده پژوهی و
مدیریت تکنولوژی
10 تهران
علی دباغ 2805 آموزش زبان انگلیسی 10 گرگان
شقایق رجاء 2312 مهندسی عمران سواحل، بنادرو سازه های دریایی 10 رشت
فاطمه سپهرنوش مرادی 2144 روان شناسی تربیتی 10 همدان
مسعود سلیمانی 2160 مجموعه علوم سياسي وروابط بين الملل 10 همدان
حسن عبدی 2315 مهندسی عمران مدیریت ساخت 10 کرج
اکرم فراهانی 2221 زیست شناسی گیاهی سیستماتیک و بوم شناسی 10 اراک
شکیبا ملکشاهی 2101 زبان و ادبیات فارسی 10 ایلام
اسحاق بهشور 2173 حسابداری 11 کرمانشاه
امیر شهریار فیض 2162 مدیریت بازرگانی راهبردی 11 اصفهان
امین علیزاده طیولا 2215 شیمی کاربردی 11 رشت
بهمن قربانی 2321 مهندسی مکانیک ساخت و تولید 11 تهران
زهرا ایزدی گارماسه 2352 مهندسی نفت 11 تهران
زینب محمدیان 2211 شیمی فیزیک 11 کرج
سید سعید هاشمی 2324 مهندسی مکانیک تبدیل انرژی 11 تهران
علیرضا کاویانی فر 2354 مهندسی کامپیوتر نرم افزار و الگوریتم 11 اهواز
محسن حمیدی پور 2155 حقوق جزا و جرم شناسی 11 تهران
مصطفی دهقان 2239 فتونیک 11 کنگاور
منیره رضاخواه مهربانی 2144 روانشناسی تربیتی 11 تبریز
آرزو سادات هاشمی امین 2163 مدیریت دولتی 12 مشهد
رضا حسن پور قادی 2115 تربیت بدنی مدیریت ورزشی 12 بابل
علیرضا جهانگیر 2309 مهندسی عمران ژئوتکنیک 12 تهران
مرضیه یزدخواستی 2427 علوم و مهندسی اب آبیاری و زهکشی 12 اصفهان
مسعود آندیده 2432 آگروتکنولوژی 12 شیراز
مهسا کمالی پور 2169 مدیریت کار آفرینی 12 اصفهان
احسان لطفی 2163 مدیریت دولتی 13 مشهد
اعظم عابدی 2145 تکنولوژی آموزشی 13 اصفهان
اکرم خادمی 2112 علوم اقتصادی 13 خرم اباد
زهرا شیخ الاسلامی 2316 مهندسی عمران محیط زیست 13 چالوس
زینب جورسرا 2234 ریاضی کاربردی 13 تهران
مرضیه مجیدی 2322 مهندسی مکانیک مکانیک جامدات 13 همدان
میثم کریمی 2344 مهندسی محیط زیست آب و فاضلاب 13 کرمانشاه
مینا هاشمی 2226 زیست شناسی سلولی و مولکولی 13 استهبان
پروانه اسدي 2359 مهندسي مواد و متالوژی 14 خمين
زهرا قادری 2211 شیمی فیزیک 14 بندرعباس
سعیده افشاری پور 2229 میکروبیولوژی 14 قم
سمانه سلیمانی نژاد 2313 مهندسی عمران مدیریت منابع آب 14 مشهد
یوسف امیری 2221 زیست شناسی گیاهی سیستماتیک و بوم شناسی 14 نجف آباد
بهمن طهماسبی 2105 جغرافیا و برنامه ریزی روستایی 15 تهران
مجتبی بیرامی 2144 روانشناسی تربیتی 15 زنجان
حسین وحید دستجردی 2238 فیزیک 16 اصفهان
شمیلا اله یاری 2104 جغرافیاو برنامه ریزی شهری 16 انزلی
عبدالسعید شجاعی 2154 حقوق عمومی 16 بهبهان
مریم بدرخانی 2234 ریاضی کاربردی 16 قم
مهدی شفیعی 2315 مهندسی عمران مدیریت ساخت 16 کرمان
احمد شاهواروقی 2150 روان شناسی 17 قم
جابر صادقی 2323 مهندسی مکانیک جامدات 18 تهران
سعید عبدالحسین زاده 2164 مدیریت صنعتی 18 تهران
سمیرا خوئینی 2154 حقوق عمومی 18 قم
آزیتا زمانی 2806 زبان و ادبیات انگلیسی 19 تهران
ساسان شاه زمانی ورنو سفادرانی 2307 مهندسی عمران سازه 19 تهران
مرضیه صادقیان آقکندی 2429 علوم و مهندسی آب منابع آب 19 میاندوآب
مرضیه رئیسی 2412 علوم و مهندسی صنایع غذایی 19 اصفهان
نرگس فرامرزیان 2116 تربیت بدنی فیزولوژی ورزشی 20 ماهشهر
پویا سبحانی جو 2115 تربیت بدنی مدیریت ورزشی 20 تهران
زهرا خسروشاهی 2359 مهندسی مواد و متالوژی 20 اصفهان
صدیقه رئیس میرزایی 2213 شیمی تجزیه 20 قم
مهران واعظی 2363 فناوری نانو نانو مواد 20 تهران
میثم رامشی 2157 حقوق خصوصی 20 تهران
سمیه تقوی فتح آبادی 2142 برنامه ریزی درسی 21 تبریز
آمنه اکبرزاده اشرفی 2431 آگروتکنولوژی 21 تهران
سجاد طهماسبی بویری 2807 ترجمه 21 تهران
سروش اشنوئی 2304 مهندسی برق قدرت 21 اشنویه
میلاد صالحی 2307 مهندسی عمران سازه 21 قروه
زهرا منصورجوزان 2118 تربیت بدنی رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی 22 مشهد
ماریه رجایی 2362 مهندسی شیمی بیوتکنولوژی 22 شیراز
مائده سلیمانی 2154 حقوق عمومی 22 تبریز
هدی صادق زاده بهنمیری 2355 مهندسی کامپیوتر معماری سیستم های کامپیوتری 22 بابلسر
سارا فرج نیا 2116 تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی 23 تهران
ستار خالویی 2350 مهندسی صنایع 23 خمینی شهر
طیبه فاطمی نیک 2148 مشاوره مشاوره 23 خرم اباد
نازنین قدیمی حمزه کلایی 2324 مهندسی مکانیک تبدیل انرژی 23 بابل
رضا سلیمانی 2308 مهندسی عمران زلزله 24 آمل
علی شریفی 2212 شیمی آلی 24 تهران
محمد کیانی ابری 2356 مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی 24 اصفهان
محمد صادق زارع زاده مهریزی 2173 حسابداري 24 يزد
نگار ذقاقی 2226 زیست شناسی سلولی ومولکولی 24 کرج
نسیبه آرمیده 2333 ریاضی محض 25 یاسوج
اعظم اسكندري 2148 مشاوره 25 يزد
حمید دهاقین 2207 مهندسی عمران سازه 25 تهران
آناهیتا کاظمی 2234 ریاضی کاربردی 26 تهران
علی خرمی فر 2404 مهندسی مکانیک بیوسیستم 26 خوی
فهیمه قلی زاده بالدرلو 2229 میکروبیولوژی 26 محمدیه
کاظم اکبر نتاج 2324 مهندسی مکانیک تبدیل انرژی 26 بابل
ندا عابدیان 2212 شیمی آلی 26 کرج
نیلوفر اصلانی 2232 آمار 26 اصفهان
امیررضا رحیم بخش 2807 ترجمه 27 تهران
رضا بهاروند احمدی 2107 اب وهوا شناسی 27 خرم اباد
زهرا بدیعیان باغ سیاهی 2238 مجموعه فیزیک 27 مشهد
سعید پاپی 2234 ریاضی کاربردی 27 خرم اباد
فرشته اصغرزاده 2167 مدیریت فناوری اطلاعات 27 ساری
مصیب بامری 2143 مدیریت آموزشی 27 کرمان
فهیمه سنائی 2148 مشاوره 28 شهرضا
بهاره قنبری 2160 علوم سیاسی و روابط بین الملل 28 اصفهان
سمانه ذرتی پور 2232 آمار 28 اهواز
سولماز افضلی 2307 مهندسی عمران سازه 28 تهران
مجتبی شریفی نیا 2424 علوم دامی 28 همدان
آرزو ميراب باشي 2323 مهندسی مكانيك دینامیک ، کنترل و ارتعاشات 29 يزد
حوریه اعرابی مقدم 2167 مدیریت فناوری اطلاعات 29 تهران
خلیل مقصودی 2142 برنامه ریزی درسی 29 شهرکرد
سعید صداقتی مقدم 2311 مهندسی عمران راه وترابری 29 مشهد
سیده صدیقه بنی هاشمی 2234 ریاضی کاربردی 29 آمل
نیما رحیم پور 2309 مهندسی عمران ژئوتکنیک 29 تبریز
نینا علی بابایی 2115 تربیت بدنی مدیریت ورزشی 29 تهران
وحید گودرزی مهر 2307 مهندسی عمران سازه 29 خرم اباد
بابک محمدی 2116 تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی 30 تبریز
زهرا سادات جلالی 2805 آموزش زبان انگلیسی 30 کاشان
زهره داورزنی 2345 مهندسی کامپیوتر نرم افزار و الگوریتم 30 سبزوار
سجاد صفرزاده 2324 مهندسی مکانیک تبدیل انرژی 30 مشهد
سهیلا باختر 2105 جغرافیا و برنامه ریزی روستایی 30 اسلام آبادغرب
فاطمه احمدی 2420 مدیریت حاصلخیزی و زیست فناوری خاک 30 همدان
محبوبه شاهی 2424 علوم دامی 30 بجنورد
المیرا اعزازی بجنوردی 2148 مشاوره 31 بجنورد
سجاد قهاری کوچک سرایی 2231 زیست فناوری میکروبی 31 قائمشهر
فاطمه نیک سرشت 2116 تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی 31 اهواز
مهدی فرقانی 2143 مدیریت آموزشی 31 نجف آباد
نسیم شعبانی 2428 علوم و مهندسی آب سازه های آبی 31 گرگان
هنگامه رضایی 2322 مهندسی مکانیک تبدیل انرژی 31 کرمانشاه
حسن حاجی پور 2173 حسابداری 32 تهران
هادی نیازی 2105 جغرافیاوبرنامه ریزی روستایی 32 بجنورد
الناز ال یاری 2356 مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی 33 تهران
پریسا کوهستانی 2229 میکروبیولوژی 33 اصفهان
محبوبه عبدالهی نوروزی 2432 اگروتکنولوژی 33 ایذه
محمد حلیمی اسفیدان 2324 مهندسی مکانیک تبدیل انرژی 33 شیروان
وحید حکیمیان 2304 مهندسی برق قدرت 33 تهران
اسماعیل عبداله زاده 2311 مهندسی عمران راه و ترابری 34 گنبد کاووس
بهنام باقرزاده رحمانی 2116 تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی 34 آمل
پریا یادگاری 2221 زیست شناسی گیاهی سیستماتیک و بوم شناسی 34 اراک
سید تحسین اسدی 2115 تربیت بدنی مدیریت ورزشی 34 سنندج
کوثر آملی جلودار 2154 حقوق عمومی 34 بابل
آیلین قاسمی 2150 روان شناسی 35 اهواز
زهرا سیفی 2233 ریاضی محض 35 بابلسر
فریده دوشابچی 2112 علوم اقتصادی 35 تهران
مرضيه السادات طباطبائي 2354 مهندسي كامپيوتر نرم افزاروالگوريتم 35 رفسنجان
وحیده شیروانی 2308 مهندسی عمران زلزله 35 قم
عطیه السادات سادات کچویی 2360 مهندسی شیمی 36 اصفهان
رضا نامدار 2156 حقوق بین الملل عمومی 37 کرج
زهرا حاج علی اوغلی 2404 مهندسی مکانیک بیوسیستم 37 تبریز
عطیه جواهری 2355 مهندسی کامپیوتر معماری 37 بابل
مهسا لطيفي 2212 شيمي آلی 37 رفسنجان
عرفان صفری 2143 مدیریت آموزشی 38 جوانرود
فریبا پورجبار 2150 روانشناسی 38 تبریز
الهام زارع حسنی 2220 زیست گیاهی فیزیولوژی 39 اردبیل
رحیم محامد 2144 روانشناسی تربیتی 39 بهبهان
شبنم شمسی 2162 مدیریت بازرگانی و راهبردی 39 شیراز
رضا یزدی ۲۳۵۶ مهندسي كامپیوتر هوش مصنوعی و رباتیکز 40 گنبدکاووس
سولماز خادمی 2142 برنامه ریزی درسی 40 شیراز
عادل وکیلی 2215 شیمی کاربردی 40 کرمانشاه
محسن موحدی نژاد 2354 مهندسی کامپیوتر نرم افزاروالگوريتم 40 ارومیه
محمد اتقائی کردکلائی 2311 مهندسی عمران راه و ترابری 40 ساری
مریم نصیری 2107 آب وهواشناسی 40 فسا
مژگان فلاح شورگل 2118 تربیت بدنی رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی 40 مراغه
ندا قاسمی 2212 شیمی آلی 40 کرمانشاه
مریم موسوی 2360 مهندسی شیمی 41 شیراز
آریا مهتدی حقیقی 2807 ترجمه 42 تهران
آمنه کلاته آقامحمدی 2165 مدیریت رسانه و اطلاعات 42 تهران
شبنم جهانگیری 2155 حقوق جزا وجرم شناسی 42 شیراز
فاطمه زهرا قلی پور کوهستانی 2147 روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی 42 ساری
منصوره ضیائی 2119 تربیت بدنی بیومکانیک ورزشی 42 شیراز
مهدی فدایی 2352 مهندسی نفت 42 کامیاران
پريا سليمي 2307 مهندسی عمران سازه 43 يزد
زهرا جعفري ندوشن 2164 مديريت صنعتی 43 يزد
فاطمه ذوالفقاری 2145 تکنو لوژی آموزشی 43 سبزوار
وحید زارعی 2304 مهندسی برق قدرت 44 تبریز
فرناز بیگی خسرو شاهی ۲۳۲۴ مهندسي مكانیك تبديل انرژي 44 تبریز
بهروز امیری 2167 مدیریت فناوری اطلاعات 44 تهران
سعید کریم زاده 2321 مهندسی مکانیک ساخت و تولید 44 آ شرقی-مرند
شاپور حسین پور 2315 مهندسی عمران مدیریت ساخت 44 اهواز
حامد پاسبانی 2223 ریاضی محض 45 تهران
رضا مجتبی 2118 تربیت بدنی رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی 45 تهران
زهرا خالقی 2429 علوم و مهندسی آب منابع اب 45 قم
فاطمه مرشیدی 2173 حسابداری 45 تهران
فرزاد زندی 2150 روانشناسی 45 کرمانشاه
فرزانه فخرآبادی پور 2105 جغرافیا و برنامه ریزی روستایی 45 تهران
مرتضی مداح 2115 تربیت بدنی مدیریت ورزشی 45 مشهد
میثم جعفری 2155 حقوق جزا و جرم شناسی 45 تهران
اميد فلاح 2315 مهندسی عمران مديريت ساخت 46 يزد
سینا فدایی سسطلانی 2309 مهندسی عمران ژئوتکنیک 46 رشت
طاهره ملائی 2213 شیمی تجزیه 46 قم
سارا عارفیان جزی 2234 ریاضی کاربردی 47 اصفهان
شراره محمدی منجزی 2346 مهندسی محیط زیست- آلودگی هوا 47 اهواز
مرضیه رضایی 2428 مهندسی آب سازهای آبی 47 اقلید
مژگان رضوانی راد 2116 تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی 47 تهران
الهه اسدی 2164 مدیریت صنعتی 48 شیراز
زینب سعادتی 2167 مدیریت فناوری اطلاعات 48 مشهد
شیوا غفاری 2502 معماری 49 تبریز
عاطفه غفرانی 2143 مدیریت آموزشی 49 قم
محمدامین امینی 2324 مهندسی مکانیک تبدیل انرژی 49 مشهد
مهدی شیبانی صفت 2144 روانشناسی تربیتی 49 مشهد
مونا پورحسینی دهج 2302 مهندسی برق مخابرات 50 تهران
نوشین تقیلی 2360 مهندسی شیمی 50 زنجان
حبیب احمدی ارکمی 2142 برنامه ریزی درسی 51 تهران
سعیده رستگار 2401 علوم و مهندسی محیط زیست 51 ساری
وحید بیات 2212 شیمی آلی 51 کنگاور
حامد قوشچیان 2322 مهندسی مکانیک جامدات 52 سمنان
زهرا کریلی 2119 تربیت بدنی بیومکانیک ورزشی 52 تهران
محمدرضا پوران 2311 مهندسی عمران راه و ترابری 52 شهرکرد
نوید یوسفی 2321 مهندسی مکانیک ساخت و تولید 52 تهران
رحمان یاوری 2315 مهندسی عمران مدیریت ساخت 53 تهران
لیلا عاشق نوایی 2805 زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی 53 آمل
الهه قوپرانلو 2362 مهندسی شیمی بیوتکنولوژی 54 ساری
فاطمه علی فرد 2142 برنامه ریزی درسی 55 اصفهان
فرزانه مجومردیان 2156 حقوق بین الملل عمومی 55 مشهد
مریم حمزه 2148 مشاوره 55 کرمانشاه
حمیدرضا مدیحی 2316 مهندسی عمران محیط زیست 56 کاشان
زینب محمدی 2314 مهندسی عمران حمل ونقل 56 آمل
فاطمه رمضانی 2214 شیمی معدنی 56 بهشهر
محمد صابر روحی 2234 ریاضی کاربردی 56 کرمانشاه
محمدرضا شادبافی 2150 روانشناسی 56 تبریز
هادی علی زاده 2315 مهندسی عمران مدیریت ساخت 56 قم
زهرا شمس 2305 مهندسی برق کنترل 57 قزوین
سجاد منطقی 2354 مهندسی کامپیوتر نرم افزار و الگوریتم 57 شیراز
سمیه کمالی 2107 آب وهواشناسی 58 مشهد
سید علی مرتضویی 2163 مدیریت دولتی 58 تهران
فاطمه بساطی 2322 مهندسی مکانیک مکانیک جامدات 58 کرمانشاه
مريم شريفي 2214 شيمي معدنی 58 رفسنجان
سمیه عمویی 2214 شیمی معدنی 59 بابل
فاطمه اخلاقي يزدي نژاد 2150 روان شناسي 59 رفسنجان
محمد علی میری 2429 علوم مهندسی آب منابع آب 59 اهواز
منیر غلامزاده 2806 زبان انگلیسی زبان وادبيات انگليسي 59 ارومیه
مینا میرزابابایی ازونقی 2232 آمار 59 تهران
حمید رضا نادری 2334 هوافضا دینامیک پرواز و کنترل 61 اصفهان
مهدیه مرغوب 2155 حقوق جزاوجرم شناسی 61 تهران
یاسر نوراللهی 2404 مهندسی مکانیک بیوسیستم 61 ایلام
زهرا رضوانی 2118 تربیت بدنی رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی 62 کرمانشاه
طیبه سرگلزایی جوان 2104 جغرافیا و برنامه ریزی شهری 62 زاهدان
میثم حاجی صفری 2309 مهندسی عمران ژئوتکنیک 62 اراک
رضا عباسی 2142 برنامه ریزی درسی 63 تبریز
پرگل ریاضیات 2805 آموزش زبان انگلیسی 63 اصفهان
رضا ارزاقی 2164 مدیریت صنعتی 63 شیراز
سارا آقایی 2157 حقوق خصوصی 63 اصفهان
سید سهیل امیری 2412 علوم و مهندسی صنایع غذایی 63 گرگان
شهره صیادان 2214 شیمی معدنی 63 کرمانشاه
صابره نوری 2229 میکروبیولوژی 63 اصفهان
محمد نجار 2304 مهندسی برق قدرت 64 بهبهان
علیرضا شاهواروقی فراهانی 2229 میکروبیولوژی 65 قم
گلاویژ محمدی 2150 روانشناسی بالینی 65 اردبیل
علی عطاری 2309 مهندسی عمران ژئوتکنیک 66 شاهرود
محمدرضا خدادادی بالا نقیبی 2432 آگروتکنولوژی 66 بابل
مصطفی شعبانی 2156 حقوق بین الملل عمومی 67 تهران
بهزاد پناهی نجف آبادی 2115 تربیت بدنی مدیریت ورزشی 67 نجف آباد
سما امیری 2213 شیمی تجزیه 67 کرمانشاه
مژگان اميري شوقي 2212 شيمي آلی 67 رفسنجان
رجب مردانی 2337 بیوشیمی 68 تهران
شهلا ابراهیم نژاد 2214 شیمی معدنی 68 تبریز
کلثوم چمنی 2115 تربیت بدنی مدیریت ورزشی 68 شیروان
حسن یزدان پناه علمدارلو 2116 تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی 69 آباده
فاطمه فرج پور بناب 2142 برنامه ریزی درسی 69 مراغه
مریم فتح 2360 مهندسی شیمی 69 شیراز
نگین علی نقیان جوزدانی 2101 زبان و ادبیات فارسی 69 تهران
اسداله قاسمی آق گنبد 2424 علوم دامي 70 ارومیه
حمید ملکی 2354 مهندسی کامپیوتر نرم افزار و الگوریتم 70 اسلام آبادغرب
غزل نوروزی 2230 بیوفیزیک 70 اصفهان
فریبا نصرالهی 2154 حقوق عمومی 70 قروه
مریم باقر پور 2142 برنامه ریزی درسی 70 شیراز
مسعود بابایی 2160 علوم سیاسی و روابط بین الملل 70 تهران
مهدیه اکبری 2412 علوم و مهندسی صنایع غذایی 70 گرگان
هادی پناهی درچه 2213 شیمی تجزیه 70 اصفهان
ترحم ازاد 2115 تربیت بدنی مدیریت ورزشی 71 اردبیل
علی مرادی 2356 مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی و رباتیکز 71 زنجان
هدی فرامرزی 2147 روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی 71 تهران
رقیه کبیری 2118 تربیت بدنی رفتار حرکتی و
روانشناسی ورزشی
72 تهران
ناصر داودی 2164 مدیریت صنعتی 72 زنجان
حسین شمسی 2309 مهندسی عمران ژئوتکنیک 73 بندرعباس
سید دانیال مجربی 2412 علوم و مهندسی صنایع غذایی 74 ساری
علی جوادیه 2157 حقوق خصوصی 74 قم
مریم السادات پیراسته 2154 حقوق عمومی 74 شیراز
آزاده چاشنی دل 2226 زیست شناسی سلولی ملکولی 75 قائمشهر
زینب شاهرخی فر 2104 جغرافیا و برنامه ریزی شهری 75 کوهدشت
فاطمه بهرام یزدرودی 2234 ریاضی کابردی 75 قزوین
شهره منصوری 2157 حقوق خصوصی 76 آمل
کتایون اشرفی 2156 حقوق بین الملل عمومی 76 مشهد
نرگس فرهادی 2143 مدیریت آموزشی 76 تهران
جواد فرجادی 2322 مهندسی مکانیک مکانیک جامدات 77 مشهد
پیمان رضازاده 2307 مهندسی عمران سازه 77 شیراز
مرتضی صمدیان 2429 علوم ومهندسي اب منابع آب 77 تبریز
مصیب صدری 2167 مدیریت فناوری اطلاعات 77 کاشان
مهدی حاجی محمدنیا 2171 مالی 77 تهران
مهسا کله جاهی لیل ابادی 2229 میکروبیولوژی 77 تبریز
آلاله عصاران دربان 2163 مدیریت صنعتی 78 مشهد
علی ملکشی 2220 زیست شناسی گیاهی فیزیولوژی 78 بجنورد
علی جعفری 2307 مهندسی عمران سازه 78 تبریز
علیرضا عیاری شره جینی 2304 مهندسی برق قدرت 78 تهران
علیرضا صدیق 2428 علوم مهندسی آب سازه های آبی 79 اهواز
آزاده عسگرپور 2117 مجموعه تربیت بدنی اسیب شناسی 80 شهرکرد
زهرا زهره وندحاجی آباد 2157 حقوق خصوصی 80 همدان
ویدا وطندوست 2308 مهندسی عمران زلزله 80 تبریز
ایمان یحیی زاده گلشن 2118 تربیت بدنی رفتار حرکتی 81 ساری
رقیه پوربهرام 2805 زبان انگليسي آموزش زبان انگليسي 81 ارومیه
محمد رضا کلوشانی 2314 مهندسی عمران حمل و نقل 81 اصفهان
میلاد سلمانی 2357 مهندسی کامپیوتر شبکه و رایانش 81 قم
نسرین احمدی 2147 روانشناسي و آموزش كودكان استثنايي 81 همدان
ابراهیم خیراله نژاد سماکوش 2309 مهندسی عمران ژئوتکنیک 82 تهران
عباس دهستانی اردکانی 2147 روانشناسي و آموزش كودكان استثنايي 82 يزد
غزاله گرمرودی اصیل 2360 مهندسی شیمی 83 مشهد
لیلا منصوری 2144 روانشناسی تربیتی 83 ایذه
نعیمه رحیمی 2106 ژئومورفولوژی 83 اصفهان
رقیه شاکری 2432 اگروتكنولوژي 84 اردبیل
موسی پوررجبی سادات محله 2428 علوم و مهندسی آب سازه های آبی 84 لنگرود
صبا حسینی نسب 2502 معماری 85 اردبیل
میترا شعبانی نیا 2214 شیمی معدنی 85 تهران
الهه عامل ریاضت کش 2163 مدیریت دولتی 86 مشهد
راحله سلیمانی نیا 2115 تربیت بدنی مدیریت ورزشی 86 تهران
هادی طاهری خیر آبادی 2144 روانشناسی تربیتی 86 شهرکرد
میر علی سیدزوار 2323 مهندسی مکانیک کنترل و ارتعاشات 87 تبریز
افشین ناقلی 2322 مهندسی مکانیک جامدات 88 اصفهان
سارا گرامی 2101 زبان وادبیات فارسی 88 شیراز
میلاد ایزدی 2309 مهندسی عمران ژئوتکنیک 88 اصفهان
محمد جعفرنیا 2305 مهندسی برق کنترل 89 مشهد
نسرین خالقی زواره 2807 زبان انگلیسی ترجمه 89 اصفهان
حسام پویا 2107 آب وهواشناسی 92 شیراز
سعید بهرامی راد 2154 حقوق عمومی 92 قم
الهام حافظيه 2234 رياضي کاربردی 93 يزد
سارا مهرآمیز 2142 برنامه ریزی درسی 93 زاهدان
شهرام رستمی 2213 شیمی تجزیه 93 تبریز
توران علی محمدی 2145 تکنولو ژی آموزشی 94 قم
سجاد نجفی 2164 مدیریت صنعتی 95 اراک
فهیمه قربانی امید 2171 مالی 95 قم
شیوا نوری 2116 تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی 96 قائمشهر
لیلا سلیمانی 2144 روان شناسی تربیتی 96 همدان
وحید میرمحمدی 2101 زبان و ادبیات فارسی 96 اصفهان
یوسف کبیری نسب 2150 روان شناسی 96 بهشهر
بهمن شوانی 2148 مشاوره 97 اشنویه
ساناز فدایی سسطلانی 2155 حقوق جزاوجرم شناسی 97 رشت
سهيلا اسمعيلي 2212 شيمي آلي 97 هرسين
محمد مهدی شماعی زاده 2165 مدیریت رسانه 97 اصفهان
مونا پویایی 2220 زیست شناسی گیاهی فیزیولوژی 97 تهران
احسان جودت 2304 مهندسی برق قدرت 98 اشنویه
صباح یوسفی 2160 علوم سیاسی و روابط بین الملل 99 جوانرود
فاطمه عوض پور 2310 مهندسی عمران آب وسازه های هیدرولیکی 99 شیراز
مریم سپردار 2154 حقوق عمومی 99 تهران
هادی باقری ثالث 2412 علوم ومهندسی صنایع غذایی 99 قم
وحید مجیری 2806 زبان انگلیسی ادبیات انگلیسی 99 خمینی شهر
الهام رییسیان 2805 زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی 100 اصفهان
همچنین برای مشاهده رتبه های تک رقمی مدرسان شریف در آزمون دکتری 96 اینجا کلیک کنید.
همچنین برای مشاهده رتبه های تک رقمی مدرسان شریف در آزمون دکتری 95 اینجا کلیک کنید.
همچنین برای مشاهده رتبه های تک رقمی مدرسان شریف در آزمون دکتری 94 اینجا کلیک کنید.
همچنین برای مشاهده رتبه های تک رقمی مدرسان شریف در آزمون دکتری 93 اینجا کلیک کنید.
همچنین برای مشاهده رتبه های تک رقمی مدرسان شریف در آزمون دکتری 92 اینجا کلیک کنید.
جهت مشاهده خدمات دکتری اینجا کلیک کنید
 
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©