دپارتمان مشاوره مدرسان شریف

در فرآیند آمادگی برای کنکور ، بسیار داوطلبانی بوده‌اند که با وجود تلاش بسیار و گذاشتن عمر گرانبهای خود به نتیجه‌ای که لایق آن بوده‌اند نرسیده‌اند. مشاوره مناسب به شما کمک می‌کند که با توجه به شرایط شما (سابقه تحصیلی، علاقه‌مندی‌های شغلی و ...) مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشیدو از زمان خود حداکثر استفاده را بکنید.
به کمک تجربیات رتبه‌ تک رقمی رشته خود که این راه را قبلا با موفقیت پیموده است، یاد می گیرید که چه بخوانید و شیوه مطالعه و زمان بندی تان چگونه باشد.


در دپارتمان مدرسان شریف شما می‌توانید از دو گروه از مشاورین بهره‌مند شوید:
الف) رتبه‌های یک و تک رقمی که می‌توانند تجربیات ارزشمند خود را در اختیار شما قرار دهند. تجربیاتی نظیر روش های مطالعه، کتاب های مفیدی که استفاده کرده اند، نحوه برنامه ریزی و مسائلی دیگر که در نوع خود می تواند مسیر حرکت صحیح را نمایان سازد.


ب) متخصصین مشاوره عمومی و برنامه‌ریزی تحصیلی که به شما کمک می‌کنند به بهترین صورت برای خود برنامه ‌ریزی کنید، به برنامه خود عمل کنید و با توجه به شرایط فوق موفق شوید. این عزیزان که به کلیه ی اصول روانشناسی فردی مسلط هستند، به عنوان مشاورین اصلی در موسسه حضور دارند و بی شک نقش این افراد به مراتب مهم تر از هر نوع مشاور دیگر می باشد.


گاهی با یک مشاوره خوب می‌توان نقص‌ها و مشکلات یک برنامه‌ریزی و همچنین روش مطالعه مناسب را پیدا کرد و تغییراتی (گاه بسیار کوچک) در برنامه‌ریزی انجام داد که همین اصلاح کوچک  منجر به تغییر شگرفی  می‌شود و درنهایت نتیجه خوشایندی در کنکور سراسری خواهید داشت.

 
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©