دپارتمان مشاوره مدرسان شریف

مشاوره يكي از كليدي‌ترين عوامل موفقيت در تحصيل به حساب مي‌آيد، البته ممكن است دانشجويان نياز به يك مشاور مجرب را چندان ضروري ندانند، اما واقعيت اين است كه تعيين سطح دانشجو، آموزش روش‌هاي مطالعه، هدف گذاري و بودجه‌بندي در مطالعه، خلاصه برداري، حذفِ اضطراب، معرفي منابع مناسب براي برطرف كردن نقاط ضعف و موارد ديگر از وظايف يك مشاور مجرب است كه مي‌تواند براي داوطلب كمك به سزايي در موفقيت در آزمون ها باشد.

برنامه حضور مشاورین در مؤسسه از تاریخ 1 الی 6 شهریور ماه را با دریافت فایل زیر می توانید مشاهده کنید:

 

راهنمای ارتباط با مشاوران حاضر در موسسه
داوطلبان موسسه مدرسان شریف می توانند جهت ارتباط با مشاوران و دریافت مشاوره به دو روش زیر اقدام نمایند:
1- تماس با شماره تلفن 24511-021
2- گذاشتن پیغام در قسمت «ارتباط با مشاوران»در سامانه آزمون های حضوری

تماس با شماره تلفن 24511-021
تماس تلفنی برای آن دسته از افرادی است که در آزمون های آزمایشی مدرسان شریف ثبت نام نموده اند، در صورتی که در آزمونها ثبت نام نکرده اید امکان استفاده از این سیستم را ندارید. بنابراین قبل از استفاده از این سیستم اقدام به ثبت نام در آزمون های آزمایشی موسسه نمایید.
این مشاوره در حداکثر زمان 10 دقیقه در هر تماس به داوطلب ارائه می گردد. همچنین تمامی تماس ها برای بهبود خدمات ضبط می گردند، برای دریافت مشاوره از این طریق، داشتن شماره تلفن همراهی که در موسسه ثبت نام نموده اید، الزامیست. توجه داشته باشید برای تسریع در امر مشاوره دانستن کد داوطلبی برای دسترسی سریعتر مشاور به اطلاعات شما پیشنهاد می گردد.
درصورتی که کد داوطلبی خود را نمی دانید با توجه به مقطع تحصیلی خود، به یکی از آدرس های زیر مراجعه کنید:

http://exam.modaresanesharif.ac.ir/Arshad
http://exam.modaresanesharif.ac.ir/phdtest

با نام کاربری و گذرواژه خود وارد پنل کاربری خود شده و روی دکمه «مشخصات داوطلبی» کلیک کنید و به قسمت اطلاعات آزمون رفته در آنجا کد داوطلبی خود را بیابید.
حال با در اختیار داشتن کد داوطلبی با شماره تلفن سیستم مشاوره تلفنی مدرسان شریف به شماره 24511-021 تماس حاصل نمایید.
داوطلبین دوره دکتری عدد 1 و داوطلبین دوره کارشناسی ارشد عدد 2 را شماره گیری نمایند، حال شماره موبایل خود را وارد و دکمه مربع را فشار دهید. در صورتی که در آزمونهای آزمایشی حضوری و یا سامانه مشاوره مدرسان شریف شرکت نموده اید ولی با پیغام «این شماره در سامانه مشاوره ثبت نشده است» مواجه شدید با شماره 61099-021 واحد IT برای داوطلبین استان تهران و با شماره نمایندگی شهر خود برای دواطلبین سایر شهر ها تماس بگیرید.

 

سامانه آزمون های حضوری
برای دریافت مشاوره از این طریق به ترتیب ذیل اقدام نمایید:
1. با توجه به مقطع تحصیلی خود به یکی از آدرس های زیر بروید:

http://exam.modaresanesharif.ac.ir/Arshad
http://exam.modaresanesharif.ac.ir/phdtest

2. حال نام کاربری و گذرواژه خود را وارد کرده و وارد پنل کاربری خود شوید و برروی دکمه «ارتباط با مشاور» کلیک کنید.
3. در صفحه باز شده می توانید با کلیک روی عبارت «ایجاد درخواست جدید» درخواست یا سوال خود را برای مشاوره ارسال نمایید.
4. درصورتی که پیام شما توسط مشاوره خوانده شده باشد وضعیت درخواست شما به «خوانده شده» تغییر خواهد کرد و در صورتی که پاسخی برای درخواست شما ارسال شده باشد وضعیت ستون «وضعیت پاسخ توسط مشاوره» به عبارت «پاسخ داده شده» تغغیر میکند.
5. با کلیک روی درخواست خود می توانید پاسخ مشاوره به درخواست خود را مشاهده نمایید. درصوتی که نیاز به مشاوره بیشتر در این موضوع مطرح شده داشته باشید می توانید در درخواست جاری سوالات و درخواست های خود را مطرح نمایید و در صورتی که موضوع جدیدی برای مشاوره دارید می توانید درخواست دیگری را عنوان نمایید.

 
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
امتياز به مطلب : 49 نفر

اسکرول به ابتدای صفحه
© 1393 مؤسسه آموزش عالی آزاد مدرسان شریف