* اطلاعات ناب و بی نظیر در مورد اینکه:
- چرا باید در آزمون های آزمایشی شرکت کنیم؟!
- چگونه تشخیص دهیم جامعه آماری کدام مؤسسه بالاتر است؟!
- چگونه تشخیص دهیم کیفیت سؤالات کدام مؤسسه مطلوب تر است؟
- چگونه بهترین مؤسسه را برای آزمون های آزمایشی انتخاب کنیم؟


دکتری زبان انگلیسی

زبان انگلیسی زبان مادری چند کشور محدود در جهان است و در برخی از کشورهای دیگر علیرغم اینکه زبان مادری نیست، به عنوان زبان رسمی متداول است. اما آنچه که بیش از هر چیز دیگری به زبان انگلیسی اهمیت می بخشد، گستره وسیع استفاده از آن در سطح بین المللی است. از این رو روند استقبال از این رشته در داخل کشور به صورت چشمگیری رو به رشد است. دکتری زبان انگلیسی در سه گرایش آموزش زبان انگلیسی، زبان و ادبیات انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی دانشجو می پذیرد.

گرایش آموزش زبان انگلیسی به مسائل آموزشی زبان اول و دوم، تحلیل خطاهای زبانی، تدریس مهارت ها، جامعه شناسی زبان، مسائل روانشناختی زبان، آزمون سازی و... می پردازد. از سوی دیگر گرایش زبان و ادبیات انگلیسی به تاریخ ادبیات انگلیسی و جهان، شعر، داستان کوتاه و رمان انگلیسی و عناصر ادبی مربوطه معطوف است. در خاتمه، مترجمی زبان انگلیسی بر روی اصول و تئوری های ترجمه، ترجمه متون تخصصی، ارجمه اسناد رسمی و... متمرکز است.

توجه: طبق آخرین تغییرات ارائه شده از سوی سازمان سنجش، آزمون تمامی گرایش ها در سال 95 تحت عنوان رشته زبان انگلیسی با کدرشته 2804 برگزار می شود. برای مشاهده اطلاعات کامل گرایش های مختلف زبان انگلیسی در سال های گذشته می توانید بر روی نام گرایش در جدول زیر کلیک کنید:


 
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©