* اطلاعات ناب و بی نظیر در مورد اینکه:
- چرا باید در آزمون های آزمایشی شرکت کنیم؟!
- چگونه تشخیص دهیم جامعه آماری کدام مؤسسه بالاتر است؟!
- چگونه تشخیص دهیم کیفیت سؤالات کدام مؤسسه مطلوب تر است؟
- چگونه بهترین مؤسسه را برای آزمون های آزمایشی انتخاب کنیم؟


دکتری مهندسی مکانیک بیوسیستم

مجموعه رشته های مهندسی کشاورزی قدیمی ترین رشته های مورد تدریس در کشور هستند. به طوری که پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، اولین دانشگاه کشور بوده است. در حقیقت علم کشاورزی در گرایش های مختلف با تأمین نیازهای اولیه بشر (تأمین مواد غذایی) در ارتباط است و با توجه به افزایش روزافزون جمعیت بشر، نیاز به یادگیری، آموزش و تولیدات هرچه بیشتر بیش از پیش احساس می شود. در واقع می توان گفت این علم از جمله علوم بسیار مهم در سراسر جهان بوده و کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست. رشته هایی که امروز در دانشگاه های مختلف کشور در مقطع دکتری کشاورزی آموزش داده می شوند شامل رشته های زیر است:

مجموعه زراعت و اصلاح نباتات، علوم باغبانی، علوم خاکشناسی، علوم دام و طیور، مهندسی آب، مهندسی مکانیک بیوسیستم و صنایع غذایی.

امروزه دانشگاه های کشور در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری اقدام به جذب و آموزش دانشجویان در رشته های کشاورزی نموده اند. اکثر دانشجویان رشته های کشاورزی در مقطع کارشناسی ارشد، به قبولی و ادامه تحصیل در مقطع دکتری تمایل دارند. یکی از عوامل بسیار مهم و تأثیرگذار برای قبولی در آزمون، داشتن منابع مناسب است. اما همواره وجود منابع مختلف باعث سردرگمی دانشجویان شده به طوری که حتی در هفته های پایانی و نزدیک به کنکور، دانشجویان استرس منابع را داشته و نسبت به این عامل مهم اطمینان خاطر ندارند. مؤسسه آموزشی عالی مدرسان شریف در تمامی گرایش های کشاورزی در مقطع دکتری اقدام به تألیف کتاب های مختلف نموده که این کتاب ها برگرفته از منابع اصلی مورد تدریس در دانشگاه های مختلف کشور بوده و از حیث جامعیت، تمامی مطالب مورد نیاز برای آزمون دکتری را در بر می گیرند.

 
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©