قسمت اول ویژه برنامه یلدای مدرسان شریف

98 تصویر بخش اول مصاحبه رتبه های برتر در شب یلدای شگفت انگیز مدرسان شریف

 

(خانم مهسا مقدم):عرض سلام و ادب خدمت یکایک شما خوبان، امیدوارم هرجای این سرزمین پهناور که هستید سالم و سلامت باشید. با ویژه برنامه «یلدای شگفت انگیز مدرسان شریف» با شما خوبان خواهیم بود.

(مسعود ضیایی): بنام حضرت دوست که هرچه داریم و نداریم از اوست.

عرض سلام و ادب دارم خدمت بینندگان ویژه برنامه یلدای شگفت انگیز مدرسان شریف. با شما هستیم حتماً این ویژه برنامه رو دنبال کنید.

مجری زن(خانم مقدم): امروز قراره با رتبه برتری­های مدرسان شریف گفتگو داشته باشیم.

(آقای ضیایی): چه گفتگوی ویژه و خاصی را خواهیم داشت با رتبه برترهای مدرسان شریف. این نخبگان همان عزیزانی هستند که با تهیه بسته­ های آموزشی و شرکت در آزمونهای آزمایشی حضوری و آنلاین افتخارآفرینی کرده­اند. خدمتتان عرض کنم که بینندگان محترم، 28 تا 30 آذر ماه حتماً به صورت آنلاین خرید کنید و از تخفیفات ویژه­ای که مدرسان شریف برای تهیه این بسته ­های آموزشی درنظر گرفته بهره­مند شوید.

(آقای ضیایی): همان طور که به شما قول داده بودیم قرار است با دو مهمان ویژه آن هم از رتبه برتر موسسه مدرسان شریف همراه باشیم. در کنار بنده سرکار خانم «فروزان فتاحی» رتبه 4 آزمون کارشناسی ارشد رشته حسابداری حضور دارند که البته دو مهمان ویژه داریم.

(خانم مقدم): من هم در کنار سرکار خانم «نوشین دخت محسنی» رتبه 4 زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد هستم.

(آقای ضیایی): سرکار خانم فروزان فتاحی رتبه 4 کارشناسی ارشد در رشته حسابداری اصفهانی هستند و اصفهان ی­ها خیلی اقتصاددان هستند و بیشتر رشته­هاشون حسابداریست. سرکار خانوم خودتون رو بیشتر معرفی بفرمایید:

فروزان فتاحی: من فروزان فتاحی هستم رتبه 4 حسابداری از اصفهان.

(خانم مقدم) خطاب به رتبه 4 زبان انگلیسی: شما هم خودتون رو برای عزیزانی که دارن ما رو می­بینن و می­خوان بیشتر با شما آشنا بشن بیشتر معرفی نمایید.

نوشین دخت محسنی: سلام خدمت بینندگان عزیز مدرسان شریف. من نوشین دخت محسنی هستم، رتبه 4 مترجمی زبان انگلیسی از شهر بندرعباس.

(آقای ضیایی): خانم فتاحی خیلی خوشحال هستیم در استودیوی برنامه یلدای شگفت انگیز مدرسان شریف حضور دارید. میخوایم بیشتر با شما آشنا بشیم، بفرمایید چی شد که مدرسان شریف رو انتخاب کردید؟

فروزان فتاحی: زمانی که من در مقطع کارشناسی بودم در زمان کارشناسی یکی از اساتید به من مدرسان شریف رو معرفی کردن و خودشون گفتن که پکیجش رو تهیه کن و بیار تا من هم بررسی کنم. من کتابهاشو نگاه می­کنم و اگر که واقعاً اون جوری بود که شنیده­ام، شما شروع به مطالعه کتاب­­های مدرسان شریف کنید.

(آقای ضیایی): اعتقادی هم داشتید به این موضوع یا نه؟

فروزان فتاحی: خب، من قبل از توصیه استادم با مدرسان شریف آشنا نبودم ، ولی زمانی که پکیج رو تهیه کردم و بردم دانشگاه اصفهان پیش استادم، ایشون با بررسی کلیه مواد درسی موجود در پکیج گفتن کاملاً مورد تأیید من هست و من هم شروع کردم بر اساس تأکید استادم کتاب­ها رو مطالعه کردم.

(آقای ضیایی): یعنی اون دوره شما ساکن اصفهان بودید و استادتون این موسسه رو به شما معرفی کردن با نام مدرسان شریف. به چه شکل آیا نمایندگی داشت در اصفهان یا نه؟

فروزان فتاحی: تا جایی که من اطلاع دارم مدرسان شریف در استان­ها و شهرهای مختلف کشور نمایندگی زیاد داره و داخل اصفهان هم در خیابان نظر شرقی نمایندگی فعال دارند.

(خانم مقدم) خطاب به خانم نوشین دخت محسنی: چی شد که شما با مدرسان شریف آشنا شدید، توضیح بدید ما هم در جریان باشیم.

نوشین دخت محسنی: خب، من دوستانی داشتم که قبلش در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کرده بودن و از پکیج­ها و آزمون­های مدرسان شریف استفاده کرده بودن، و با صحبت­هایی که با اونها و با سایر اساتید داشتم مدرسان شریف رو پیشنهاد کردن و خب من استفاده کردم و خدا رو شکر راضی­ام .

(آقای ضیایی): سرکار خانم فتاحی بزرگوار، شما خودتون یک مدیر برنامه هستید و یک مشاوره رتبه برتری در موسسه مدرسان شریف، درسته؟ میشه بیشتر توضیح بدید.

فروزان فتاحی: بله، من خودم هم به واسطه رتبه­ای که گرفتم مدرسان شریف از من دعوت کردند به عنوان مدیر برنامه شرکت کنم، همینطور دوست عزیزمون خانم نوشین دخت محسنی هم که اینجا هستند ایشون هم مدیر برنامه هستند. رتبه­های برتر رشته­های مختلف که میان و مدیر برنامه بچه­های دیگه میشن.

(خانم مقدم): اما چقدر خوبه که مدرسان شریف این امکان رو گذاشته که رتبه­های برتر بتونن جزو مشاورین این موسسه باشن و این یک امتیاز مثبت برای کسانیست که بخوان درس بخونن.

(آقای ضیایی) خطاب به رتبه 4 مترجمی (نوشین دخت محسنی): سرکار خانم که رتبه 4 رو تو مدرسان شریف دارید بفرمایید واقعیست مدرسان شریف؟ صادقانه عرض کنید.

نوشین دخت محسنی: ببینید من قبل از اینکه بیام شک و تردید داشتم ولی برای آزمون­ها بعد از اینکه از بچه­ها پرس و جو کردم واقعاً مصمم شدم اینجا رو انتخاب کنم، اول به خاطر جامعه آماری­ش و بعد هم اینکه بچه­ها نتیجه گرفته بودن که همه اینها باعث شد اینجا رو انتخاب کنم و نتیجه بگیرم.

(آقای ضیایی) خطاب به خانم فتاحی رتبه 4 حسابداری: خانم فتاحی منظور از جامعه آماری چیه؟

خانم فتاحی: تعداد داوطلبانی است که در آزمونهای آزمایشی موسسه مدرسان شریف شرکت می­کنند و تعداد این داوطلبان خیلی نزدیک به افرادی هست که در کنکور شرکت می­کنند و چون اکثریت داوطلبان از دانشجویان قوی دانشگاه های: ­تهران، صنعتی شریف، علامه، شهید بهشتی، علم و صنعت و از دانشگاه­­های برتر استان­های دیگه هستند علاوه بر جامعه آماری بالا، جامعه آماری با پایه علمی قوی هستند که خب من هم در شهر اصفهان دیدم که دانشجویان زیادی از دانشگاه اصفهان شرکت می­کنند و دقیقاً می­دونن که رقبای اصلی آن­ها داخل مجموعه مدرسان شریف دارن آزمون میدن و می­تونن با دریافت کارنامه کامپیوتر منحصر به فرد تشخیص بدن حدوداً رتبه واقعی­شون در کنکور اصلی دقیقاً چقدر خواهد بود.

(خانم مقدم) خطاب به نوشین دخت محسنی رتبه 4 مترجمی زبان: بفرمایید که رشته مترجمی چه آینده شغلی داره و چرا اصلاً این رشته رو انتخاب کردید؟

خانم محسنی: من کارشناسی­ام مترجمی زبان بود و این رشته رو با علاقه خودم انتخاب کردم و قبل از اینکه این کار رو انجام بدم به آینده شغلیش فکر نکرده بودم اما من با علاقه اومدم و بعد از اینکه وارد شدم دیدم بازار کار خوبی هم داره و میتونم تدریس کنم، ترجمه کنم، که همه اینها باعث شد انگیزه من بیشتر شه و برای ارشد هم همین رشته رو انتخاب کنم و واقعاً راضی هم هستم.

(آقای ضیایی) خطاب به خانم فتاحی رتبه 4 حسابداری: چه شد که شما حسابداری رو انتخاب کردید؟

خانم فتاحی: رشته حسابداری رو من به عنوان اولویت اولم از زمان کارشناسی انتخاب نکردم. من ریاضی می­خوندم و بنا به انتخاباتی که داشتم حسابداری رو انتخاب کردم و الان خیلی خوشحالم، چون رشته حسابداری هم آینده شغلی خیلی خوب و وسیعی داره و هم برای بچه­های ریاضی رشته آسونیه و اذیت نمیشن.

(خانم مقدم) خطاب به نوشین دخت محسنی رتبه 4 مترجمی زبان: آیا از تمام کتاب­ها و آزمون­ها شما استفاده کرده­اید و به چه شکلی؟

نوشین دخت محسنی رتبه 4 مترجمی: من کتاب­ها و پکیج کامل رو گرفتم و واقعاً برام مفید بودن، مخصوصاً کتاب «زبان­شناسی» که استفاده کردم و آزمون­ها را راستش همه را شرکت نکردم چون اون موقع که اقدام کردم یه کم دیر شده بوده برای ثبت­نام آزمون­های مقطعی اما آزمون­های جامع رو ثبت­نام کردم و نتیجه خوبی گرفتم تو این آزمون­ها.

(آقای ضیایی): خیلی هم عالی، یعنی هر داوطلبی که اقدام به ثبت­نام در مدرسان شریف می­کند باید موفق بشه.

(آقای ضیایی): سپاسگذارم از شما خانم فتاحی و محبت کنید بفرمایید ماحصل گفتگوتون چی بود؟ اون نتیجه­گیری رو به ما بگید.

خانم فتاحی: خب میدونیم که این برنامه به مناسبت یلدا هستش و دوستان می تونن از 28 تا 30 آذرماه پکیج­های آموزشی مدرسان شریف رو که شامل: کتاب­ها، آزمون و حتی مدیر برنامه هم میشه با یک تخفیف خیلی خیلی خوبی بابت یلدا ثبت سفارش و تهیه نمایند.

(آقای ضیایی) خطاب به خانم فتاحی: گفتگوی خودمانی و راحت با بینندگان خوبمون در ویژه برنامه یلدا مدرسان شریف.

خانم فتاحی: دو تا چیز میخوام بهتون بگم، اول اینکه هنوز دیر نیست و می­تونید از الان خیلی جدی شروع کنید و زمان مناسبی رو دارید و توصیه دوم اینکه؛ اگر می­خواهید شروع کنید الان زمان مناسبیست که بتونید با تخفیف ویژه از بسته­های مدرسان شریف را تهیه و استفاده کنید.

(خانم مقدم) خطاب به نوشین دخت محسنی رتبه 4 مترجمی زبان: توصیه­های پایانی شما رو گوش میکنیم.

نوشین دخت محسنی رتبه 4 مترجمی: تنها چیزی که می­تونم بگم اینه که هدف­گذاری، هدف­گذاری و هدف­گذاری.

(آقای ضیایی): هدفمون این باشه که در زندگی موفق باشیم و مدرسان شریف این پل ارتباطی با موفقیت رو برای شما فراهم کرده.

خیلی ممنونم، گفتگوی بسیار گرم و صمیمی داشتیم، خیلی قلباً دوستتون داریم و افتخار این رو داریم که شما بیننده ما هستید در ویژه برنامه­ی یلدای شگفت انگیز مدرسان شریف.

(خانم مقدم): امیدوارم که هرجا هستید تنتون سالم و سلامت باشه و برای اینکه موفق­تر باشین مدرسان شریف رو می­تونید انتخاب کنید و موفقیتتون رو بیشتر و بیشتر کنید.

(آقای ضیایی): در طریق مرد بودن همچو کوه درد باش یا مزن حرفی ز مردی یا حقیقت مرد باش

شما رو به خداوند منان می­سپاریم. فردا با شما هستیم با یک ویژه برنامه دیگه.

ادامه مطلب:

قسمت دوم ویژه برنامه یلدای شگفت انگیز 98 مدرسان شریف

98 تصویر بخش دوم مصاحبه رتبه های برتر در شب یلدای شگفت انگیز مدرسان شریف

 

 

بخش آخر ویژه برنامه یلدای شگفت انگیز 98 مدرسان شریف

98 تصویر بخش آخر مصاحبه رتبه های برتر در شب یلدای شگفت انگیز مدرسان شریف

 
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©