اصلاحات جدید دفترچه آزمون ارشد منتشر شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 356 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال 99 خبر داد و گفت: اصلاحات جدید دفترچه این آزمون بر روی سایت این سازمان منشتر شد.

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبان که تاکنون موفق به ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال۹۹ نشده‌اند، مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۸ آذرماه تمدید شده است.

وی در ادامه از انتشار اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 خبر داد و تصریح کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز سه‌شنبه ۲۶ آذر، تعداد ۳۵۶ هزار و ۹۴۱ نفر برای شرکت در آزمون ثبت نام کرده اند و توصیه می‌شود سایر داوطلبان قبل از ساعات پایانی مهلت باقیمانده، در آزمون ثبت نام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ روزهای پنجشنبه ۲۸ و جمعه ۲۹ فروردین ماه ۹۹ برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای ۲۵ تا ۲۷ فروردین ماه سال ۹۹ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.

دکتر توکلی خاطر نشان کرد: ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً برای شرکت در آزمون ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا روز پنج شنبه 28 آذر ماه نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

 
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious

مطالب مرتبط

اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©