طرح حکمت
طرح حکمت ویژه خانواده کارکنان، بازنشستگان و مستمري بگیران نیروهاي مسلح یک طرح ابتکاری است که با همکاري موسسات مطرح آموزشی ارائه شده است.
در این میان موسسه مدرسان شریف با بیش از 180 نمایندگی در سراسر کشور و با بیشترین آمار قبولی و داشتن رتبه هاي یک و تک رقمی در مقطع دکتري و کارشناسی ارشد در بین موسسات رتبه 1 دکتري و کارشناسی ارشد را نصیب خود کرده است و با داشتن طیف وسیعی از دانشجویان در اقصی نقاط کشور در این مقاطع، خدمات معتبر و کامل خود را در اختیار این عزیزان قرار می دهد.
این خدمات شامل کلاس ها که با قویترین اساتید و دپارتمان در هر رشته تدریس و برگزار می شود، بسته هاي آموزشی که شامل کتاب ها (پر فروش ترین کتاب هاي کنکوري در هر دو مقطع) و آزمون هاي آزمایشی که بیشترین تطابق و تشابه را با آزمون هاي سازمان سنجش با بالاترین جامعه آماري دارد، می باشد.
هدف از مشارکت مدرسان شریف در این طرح تقویت بنیه علمی دانشجویان و هموار کردن مسیر براي قبولی در مقطع دکتري و کارشناسی ارشد این عزیزان است؛ باشد که امسال نیز همانند چند سال اخیر پرافتخارترین موسسه آموزشی در بین موسسات دیگر باشیم.
در ضمن داوطلبان عزیز می توانند با توجه به شرایط خود هریک از خدمات (کلاس، بسته هاي آموزشی، آزمون هاي آزمایشی) را انتخاب کنند و با هماهنگی انستیتو ایزایران شهریه خود را به طور اقساط پرداخت کنند.

جهت ثبت نام در طرح حکمت و تهیه کتابهای مدرسان شریف اینجا کلیک کنید.

جهت ثبت نام در طرح حکمت و تهیه بسته های آموزشی مدرسان شریف اینجا کلیک کنید.

جهت ثبت نام در طرح حکمت و شرکت در کلاس های مدرسان شریف اینجا کلیک کنید.

 
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
معدل امتياز : 4 ستاره

اسکرول به ابتدای صفحه
© 1393 مؤسسه آموزش عالی آزاد مدرسان شریف